Complete BL s.r.o.


Žaluzie
Výroba, prodej a servis zastiňovací techniky se zaměřením na markýzy, rolety, všechny typy žaluzií a sítí proti hmyzu.

Kuchyně Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.

Flash disky Nabídka CD a DVD médií a obalů, volantů k PC a gamepadů. Prodej MP3 přehrávačů, flash disků a ostatního hardwaru.

Zážitky Zážitky jsou kořením života a život je třeba žít. Nabízíme zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, luxusní auta a další. Pro jednotlivce i kolektivy.

Zahradní nábytek Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.

Laboratorní technika Prodej laboratorní techniky a materiálu pro lékařské laboratoře se zaměřením na oblasti klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie.

Diamantová tužka Výroba, prodej a servis pro veškeré diamantové nástroje, orovnávače a brusné kotouče.

Zkumavky Kvalitní laboratorní plasty pro laboratoře. Nabídka produktů pro PCR, pipetovacích špiček, zkumavek a dalšího laboratorního materiálu od společnosti Bioplastics.

Internetový obchod Tvorba internetového obchodu, SEO, marketingová propagace.

Pizzerie Pizzerie poblíž nákupního centra Hostivař. Součástí restaurace je příjemná zahrádka a dětský koutek.

Vedení účetnictví Poskytování učetních služeb včetně zastupování na úřadech, zpracování mezd a zakladání společností.

Kesla Prodej lesní techniky Kesla, Harvestorů Profiforest, secích strojů Tume Agri a kotoučových pil Kara.

Svítidla Velký výběr designových svítidel pro komerční objekty i domácnosti.

Střešní nosiče

Bagety Prodej čerstvých baget, ovocných a zeleninových salátů, bio výrobků a kávy. Provozovna v Praze poblíž metra Křižíkova.

Provádíme perfektní a odolné rekonstrukce bytů Ostrava a okolí. Přesvědčte se o naších kvalitách.
Malujeme pokoje, byty a fasády po celé republice dominujeme především v: malování pokojů Ostrava, malíři Havířov, malíři Frýdek-Místek, malíři pokojů Karviná, malování Orlová, malování pokojů Ostrava.
Naše úklidová firma vám ušetří čas, kteýr můžete věnovat svým blízkým. úklidové práce Ostrava zařídí úklid bytu, domu i kanceláří.
Design interiéru Ostrava - zabýváme se 2D/3D projekcí Vaších představ.
Malba a tapety, dělají byt bytem, nenechte si zničit byt odplepující se tapetou. Naši Tapetáři Havířov a Ostrava Vám udělají byt krásným a pohodovým místem.
Po malování je mnoho nepořádku Úklidové práce Havířov vám jej uklidí.

Svatební den je pro každého velkým dnem v životě, nabízím vám tento den prožít v luxusu - půjčovna aut na svatbu. Naše svatební auta jsou plné luxusu za nízké ceny.

Vše ohlídají Kamerové systémy Brno. Pronájem kanceláře Praha za příznívé ceny pro vaše podnikání. Pronájem skladu po celé republice. Rozbila se vám pračka? vše vyřeší Opravy praček Praha!!! Nenoste lacné prauky z umělých vlasů. Pronájem bytu Praha - byty z Prahy a okolí za férové ceny. Servis IPhone - utopili jste si iphone? Pomůžeme vám! Angličtina Praha vás doučí angličtinu rychle a kvalitně